O nas

bs-blog-2

Nasza misja

Wierzymy, że dzieciństwo to czas na rozwój poprzez zabawę, a nasze pomoce dydaktyczne, które projektujemy i produkujemy w Polsce, są inspirowane radością i miłością, jaką dzieci wnoszą do naszego życia. Świętujemy dzieciństwo, wspierając Twojego bystrzaka i rodzinę przemyślanymi projektami wysokiej jakości, które są wykonane z naturalnych materiałów dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Nie tylko rozwijamy Twoje dziecko co jest naszą nadrzędną misją ale także dbamy o ekologię i dobrostan nas Wszystkich.

Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Produkty zgodne z dyrektywą UE 2009/48/WE i odpowiadają wymogom normy PN-EN 71. Podchodzimy poważnie do naszego przedsięwzięcia i staram się zrobić wszystko aby dostarczyć produkty które przyczynią się do niesamowitego rozwoju Twojego bystrzaka.
Najwyższa jakość
Najwyższa jakość
Nasze produkty wykonane są z drewna dębowego, jesionu oraz z brzozy a całość pokryta olejem z atestem bezpieczeństwa. Kuleczki zrobione są z różnokolorowego filcu, a poręczny woreczek do przechowywania – z lnu.  Naturalne materiały zapewniają trwałość co najmniej na kilka pokoleń i są przyjazne dla środowiska.
Rozwój dziecka jest najważniejszy
Rozwój dziecka jest najważniejszy
Nasze zestawy dydaktyczne wpisujący się w nurt Montessori i pozwolą Twojemu dziecku rozwijać się harmonijnie, a wiedzę zdobywać intuicyjnie – przez odkrywanie i dobrą zabawę. Świetnie sprawdzą się jako pomoc dla każdego ucznia, bez względu na to, czy uczy się indywidualnie, zdalnie czy tradycyjnie.

Nasza filozofia

Tekst w przygotowaniu

bs-blog-3